Intencje mszalne - 02.05. - 16.05.2021r.

Niedziela - 02 maja

godz. 9.00 + Stanisława, Helenę i Juliannę Wójcik

godz. 12.00  Za Parafian

godz. 16.00 + r-ców Stanisława i Henrykę Ozimkiewicz, dz-ków Karpińskich

Poniedziałek 03. maja

godz. 9.00 + Reginę /10/, Zdzisława i Jana Wierzchowskich, r-ny Domańskich i Zakrzewskich

godz. 17.00 + Mariannę, Bolesława i Kazimierza Ciemniewskich

Wtorek

godz. 17.00 + Krzysztofa /3/ i Pawła Guzanowskich, r-ny Guzanowskich, Ostrowskich i Sułkowskich

godz. 17.30 + Alfreda /2/, Leokadię i Antoniego Piotrowskich

Środa

godz. 17.00 + r-ców Brzezińskich, Safarynów i brata Eugeniusza, zm. z tych rodzin

godz. 17.30 + Alinę Dusińską - ucz. pog.

Czwartek

godz. 17.00 + Stanisława i Teresę Kucharskich, zm. z r-ny

godz. 17.30 + Krystynę Wirszewską - ucz. pog.

Piątek

godz. 16.30 + Irenę i Henryka oraz Józefę i Józefa Godlewskich

godz. 17.00 ślub: Karolina Opolska / Paweł Gocejna

Sobota

godz. 17.00 + Stanisławę, Edmunda, Lecha i Romana Brzeskich, Zofię i czesława Pydyn

godz. 17.30 + Ryszarda Rykalskiego, Jana i Stanisława Rogalskich

Niedziela 09.05

godz.  9.00  + Stanisława /ojca/ i Stanisława /syna/ oraz brata Andrzeja Wiśniewskich

godz. 12.00  Za Parafian/odpustowa/

godz. 16.00 + Stanisławę Fonderską

Poniedziałek

godz. 17.00 + Stanisława Sosińskiego, Jerzego Stasiaka i zm. z r-ny

godz. 17.30 + Jadwigę, Józefa i Janusza Czarneckich, Hieronima Szadkowskiego

Wtorek

godz. 17.00 + Zbigniewa Dziuka - ucz. pog.

godz. 17.30 + o. Tomasza Wójciaka

Środa

godz. 17.00 + Zofię i Jana Felczyńskich

godz. 17.30 + Zofię /12/ i Józefa Podgórskich, r-ny Podgórskich, Kowalskich i Wichowskich

Czwartek

godz. 17.00 + Halinę Piórkowską - ucz. pog.

godz. 17.30 + Pawła Śmigrodzkiego - ucz. pog.

Piątek

godz. 17.00 + Małgorzatę Pawłowską - ucz. pog.

godz. 17.30 + Annę Ozimkowską  /2/

Sobota 

godz. 17.00 + Krystynę /8/, Władysława, Jerzego Śmigrodzkich, Mirosława Tobolskiego i Jadwigę Dawid

godz. 17.30 + Wiesławę Włodarską /9/, dz-ków Przygódzkich i Włodarskich

Niedziela 16.05

godz. 9.00 + Stanisława Świderskiego, Hakinę Figat i Michalinę Wasiliew

godz. 12.00 Za Parafian 

                   Chrzest: Marcelina Długoszewska

godz. 16.00 + Józefa Marciniaka, r-ców Grabowskich, Marciniaków, dz-ków Felczaków