Sarbiewo 28  +48 513 774 949   parafiasarbiewo@gmail.com A A A

Aktualności wszystkie aktualności »

Wniebowstąpienie Pańskie

poniedziałek 30.05.2022

1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jezus wraca do Ojca, aby nam przygotować miejsce w niebie. Módlmy się dziś, aby Bóg wzbudził w nas pragnienie nieba, gdzie Chrystus przebywa z Bogiem.

2. We wtorek 31 maja święto Nawiedzenia NMP. Wpatrujemy się w Maryję, spieszącą do Elżbiety i chcemy prosić o wrażliwość na potrzeby innych dla wszystkich uczniów Chrystusa.

3. W środę Dzień Dziecka. W tym dniu otaczamy naszą miłością, życzliwością i modlitwą wszystkie dzieci /małe i duże/, aby wzrastały w łasce Bożej i były otoczone miłością i troską swoich rodziców.

4. Zachęcam do lektury "Gościa Niedzielnego".

5. Za tydzień Zesłanie Ducha Świętego. To też odpust parafialny w Smardzewie. W naszym kościele odprawimy mszę świętą o godz. 9.00, a potem udajemy się do sanktuarium w Smardzewie. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy Okres wielkanocny.

6. Dziś odbyła się kolejna piękna uroczystość: Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego. Troszczmy się o to, by te spotkania pomagały nam pięknie żyć i cieszyć się radością dzieci i ich Bliskich.

7. Od 2 dnia czerwca rozpoczynamy spotkania w ramach odwiedzin duszpasterskich. Program zawieszony w tablicy ogłoszeń i na stronach społecznościowych parafii.

8. Proszę o przygotowanie się na Uroczystość Bożego Ciała. dziękuję mieszkańcom Jarocina za dotychczasową troskę o jeden z ołtarzy. Proszę serdecznie dwie - trzy Rodziny, które zechciałyby podjąć się tej troski na najbliższy czas.

9. Zapraszam do uczestniczenia w kolejnej edycji Dni ks. Macieja Kazimierza Sarbiewskiego. Msza święta w naszym kościele w sobotę o godz. 12.00.

poniedziałek 30.05.2022

środa 26.01.2022

Najnowsze zdjęciawszystkie zdjęcia »