Róże Różańcowe w par. św. Antoniego w Sarbiewie

TAJEMNICE RÓŻAŃCOWE ODMAWIANE W MIESIĄCU MARZEC 2020
RÓŻA RÓŻAŃCOWA IM. ŚW. MAKSYMILIANA M.KOLBE Miejscowość
Tajemnica Radosna 1 Zwiastowanie NMP Teresa Pruszkowska GALOMIN
2 Nawiedzenie świętej Elżbiety Anna Jadczak
3 Narodzenie Pana Jezusa Bogdan Socha
4 Ofiarowanie Jezusa w świątyni Janina Kowalska GALOMINEK
5 Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni Barbara Fronczak
Tajemnica Światła 1 Chrzest Pana Jezusa w Jordanie Danuta Szpojankowska
2 Objawienie się na weselu w Kanie Grzegorz Szpojankowski
3 Głoszenie Królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia Teresa Nader
4 Przemienienie na Górze Tabor Danuta Kleniewska
5 Ustanowienie Eucharystii Beata Kleniewska
Tajemnica Bolesna 1 Modlitwa w Ogrójcu Joanna Wojciechowska
2 Biczowanie Pana Jezusa Henryka Pawelska
3 Cierniem ukoronowanie Grażyna Laskowska
4 Droga krzyżowa Aneta Fonderska GALOMIN
5 Śmierć na krzyżu Aneta Fonderska
Tajemnica Chwalebna 1 Zmartwychwstanie Jezusa   Maria Lewandowska
2 Wniebowstąpienie P. Jezusa Anna Sokołowska
3 Zesłanie Ducha Świętego Teresa Rutkowska
4 Wniebowzięcie NMP Krystyna Gozdan
5 Ukoronowanie NMP Helena Figurska
UWAGA : Nazwiska Zelatorek podkreślone w czwartej pozycji na liście każdej Róży Różańcowej.

TAJEMNICE RÓŻAŃCOWE ODMAWIANE W MIESIĄCU MARZEC 2020
RÓŻA RÓŻAŃCOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI Miejscowość
Tajemnica Radosna 1 Zwiastowanie NMP Halina Przetacka ĆWIKLIN
2 Nawiedzenie świętej Elżbiety Bożena Konopka
3 Narodzenie Pana Jezusa Urszula Trochonowicz
4 Ofiarowanie Jezusa w świątyni Anna Długoszewska JAROCIN
5 Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni Przemysław Długoszewski
Tajemnica Światła 1 Chrzest Pana Jezusa w Jordanie Barbara Rakowska
2 Objawienie się na weselu w Kanie Elżbieta Garczewska
3 Głoszenie Królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia Alina Garczewska
4 Przemienienie na Górze Tabor Maria Długoszewska
5 Ustanowienie Eucharystii Mateusz Długoszewski
Tajemnica Bolesna 1 Modlitwa w Ogrójcu Maria Lenard
2 Biczowanie Pana Jezusa Krystyna Goszczyńska
3 Cierniem ukoronowanie Helena Lewandowska
4 Droga krzyżowa Janina Ezman
5 Śmierć na krzyżu Barbara Zacieska
Tajemnica Chwalebna 1 Zmartwychwstanie Jezusa Jadwiga Nowakowska
2 Wniebowstąpienie P. Jezusa Agnieszka Bronowska
3 Zesłanie Ducha Świętego Zuzanna Lewandowska SZYMAKI
4 Wniebowzięcie NMP Kamil Dobrosielski
5 Ukoronowanie NMP Zofia Ciemniewska ĆWIKLIN
UWAGA : Nazwiska Zelatorek podkreślone w czwartej pozycji na liście każdej Róży Różańcowej.

TAJEMNICE RÓŻAŃCOWE ODMAWIANE W MIESIĄCU MARZEC 2020
RÓŻA RÓŻAŃCOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II Miejscowość
Tajemnica Radosna 1 Zwiastowanie NMP Bożena Folk SARBIEWO
2 Nawiedzenie świętej Elżbiety Ks. Janusz Ziarko
3 Narodzenie Pana Jezusa Karolina Budek
4 Ofiarowanie Jezusa w świątyni Małgorzata Witulska DŁUŻNIEWO
5 Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni Maria Staniszewska
Tajemnica Światła 1 Chrzest Pana Jezusa w Jordanie Michał Staniszewski
2 Objawienie się na weselu w Kanie Żaneta Chudzyńska
3 Głoszenie Królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia Maria Męczyńska
4 Przemienienie na Górze Tabor Irena Męczyńska
5 Ustanowienie Eucharystii Anna Męczyńska
Tajemnica Bolesna 1 Modlitwa w Ogrójcu Martyna Męczyńska-Snopek
2 Biczowanie Pana Jezusa Barbara Tobolska
3 Cierniem ukoronowanie Barbara Żmijewska
4 Droga krzyżowa Barbara Gwiazdowska SARBIEWO
5 Śmierć na krzyżu Małgorzata Popłonkowska
Tajemnica Chwalebna 1 Zmartwychwstanie Jezusa Zbigniew Popłonkowski
2 Wniebowstąpienie P. Jezusa Małgorzata Urbaniak
3 Zesłanie Ducha Świętego Patrycja Szymańczyk
4 Wniebowzięcie NMP Agnieszka Szymańczyk
5 Ukoronowanie NMP Zofia Leszczyńska
UWAGA : Nazwiska Zelatorek podkreślone w czwartej pozycji na liście każdej Róży Różańcowej.

TAJEMNICE RÓŻAŃCOWE ODMAWIANE W MIESIĄCU MARZEC 2020
RÓŻA RÓŻAŃCOWA IM. ŚW. JACKA Miejscowość
Tajemnica Radosna 1 Zwiastowanie NMP Krystyna Mendelewska GALOMIN
2 Nawiedzenie świętej Elżbiety Jolanta Śliwińska
3 Narodzenie Pana Jezusa Julia Łukaszewska WOLA FOLWARK
4 Ofiarowanie Jezusa w świątyni Agnieszka Łukaszewska
5 Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni Ewa Felczak- Wola Folwark
Tajemnica Światła 1 Chrzest Pana Jezusa w Jordanie Iwona Dębska
2 Objawienie się na weselu w Kanie Maria Dłutek GALOMINEK NOWY
3 Głoszenie Królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia Teodozja Czarnecka
4 Przemienienie na Górze Tabor Magdalena Czarnecka
5 Ustanowienie Eucharystii Cecylia Rychlik  
Tajemnica Bolesna 1 Modlitwa w Ogrójcu Marianna Paruszewska ĆWIKLINEK
2 Biczowanie Pana Jezusa Anna Michalska
3 Cierniem ukoronowanie Zofia Brzezińska WOLA DŁUŻNIEWSKA
4 Droga krzyżowa Irena Ostapowska DŁUŻNIEWO
5 Śmierć na krzyżu Julia Męczyńska
Tajemnica Chwalebna 1 Zmartwychwstanie Jezusa Zuzanna Lewandowska
2 Wniebowstąpienie P. Jezusa Beata Lewandowska
3 Zesłanie Ducha Świętego Agata Staniszewska SARBIEWO
4 Wniebowzięcie NMP Elżbieta Kaczyńska DŁUŻNIEWO
5 Ukoronowanie NMP Wiesława Banasiewicz SZYMAKI
UWAGA : Nazwiska Zelatorek podkreślone w czwartej pozycji na liście każdej Róży Różańcowej.

Intencja modlitwy powszechnej – Intencja modlitwy za ewangelizację – Katolicy w Chinach.  Módlmy się, aby Kościół w Chinach zachował wierność Ewangelii i wzrastał w jedności. 

W najbliższym czasie w naszej parafii przeżywać będziemy:

 

    1. Dziś 26 lutego Środą Popielcową rozpoczynamy kolejny Wielki Post. Dziś jeszcze zapraszam na mszę św. z posypaniem głów popiołem na godz. 16.00.
    2. W dniach od 20 - 22 marca Rekolekcje parafialne. Zapraszam serdecznie. Jest to dobry czas na refleksje i Sakrament Pokuty. Poprowadzi je ks. prof. Dariusz Piskorski.
    3. 27 marca po mszy św. o godz. 19.00 Droga Krzyżowa ulicami Sarbiewa.
    4. 3 kwietnia wyjeżdżamy na przedstawienie Męki Pańskiej do Ołtarzewa.
    5. Triduum Paschalne rozpoczniemy 9 kwietnia Mszą Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00; Adoracja Krzyża w Wielki Piątek również o godz. 18.00.
    6. Wigilia Paschalna w Wielką Sobotę o godz. 20.00; wcześniej poświęcenie pokarmów - o 10.00, 12.00 i 14.00.
    7. 12 kwietnia - Niedziela Zmartwychwstania. 
    8. W dniach 29.04 - 02.05 będziemy przeżywać nasz doroczny parafialny wyjazd. Tym razem ruszamy do Łodzi, Ziemi Kłodzkiej, Pragi i Wrocławia.
    9. 10 maja Odpust parafialny do św. Stanisława BM.
    10. 24 maja o godz. 12.00 Uroczystość I-szej Komunii świętej.
    11. 07 czerwca Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego.
    12. 11 czerwca Boże Ciało, a 14 czerwca Odpust parafialny ku czci św. Antoniego.
    13. 25 czerwca zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.