W najbliższym czasie w naszej parafii przeżywać będziemy:

1. 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości. W tym dniu pamiętajmy o modlitwie - w kościele bądź prywatnie - w intencji Ojczyzny. Módlmy się o Błogosławieństwo, o zgodę, jedność, pojednanie. pamiętajmy też o Tych, którzy dla Ojczyzny oddawali życie i zdrowie.
    2. Dnia 29 listopada rozpoczniemy nowy Rok Liturgiczny. Adwent jest początkiem nowego czasu. Tu nie tyle chodzi o jakieś postanowienia i wyrzeczenia, ile o uporządkowanie wszystkiego,całego naszego życia i skierowanie naszych myśli i pragnień na Jezusa.
    3. W dniach 11 - 13 grudnia mamy zaplanowane rekolekcje adwentowe. Powinien je poprowadzić ks. Piotr Marzec. Nie mam teraz takiej pewności, że się one odbędą z racji na ograniczenia. Będę informował na bieżąco.
    4. Narodzenia Pańskie bez zmian - 25 grudnia. Podobnie II Dzień Świąt czyli św. Szczepan.
    5. Zakończenie starego roku 2020 w czwartek, 31 grudnia podczas nabożeństwa o godz. 18.00. Podziękujemy za kończący się rok i poprosimy Boga, aby kolejny był nieco lepszy.
    6. Nowy Rok 2021 liturgicznie powitamy o 9.00 i 12.00.
    7. Styczeń - może będzie wizyta duszpasterska. Z pewnością będą zimowe ferie dla dzieci i młodzieży.
    8. 12-14 marca mamy zaplanowane rekolekcje wielkopostne.
    9. 04 kwietnia Wielkanoc.
    10. 09 maja Odpust ku czci św. Stanisława BM, Patrona naszej świątyni.
    11. 30 maja 2021 zaplanowana jest I-sza Komunia święta.
    12. 06 czerwca natomiast Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego.
    13. 13 czerwca Odpust parafialny ku czci św. Antoniego.