W najbliższym czasie w naszej parafii przeżywać będziemy:

1. 3 września 2018 roku rozpoczynamy kolejny rok szkolny i katechetyczny. Msza święta o godz. 9.00, a potem rozpoczęcie roku w naszej Szkole. Zapraszam.
    2. 15 września Pielgrzymka dzieci do Rostkowa.
    3. Od 1 października zaczynamy doroczną modlitwę różańcową.
    4. Pierwsze dni listopadowe poświęcamy naszym bliskim zmarłym i tym, którzy naszej modlitwy potrzebują.
    5. 21 listopada ks. Proboszcz zaprasza na kawę, herbatę i coś słodkiego.
    6. 02 grudnia rozpoczynamy Adwent.
    7. W dniach 14-16 grudnia będziemy przeżywać nasze doroczne rekolekcje adwentowe. Jest to czas na refleksję, skorzystanie z sakramentu Pokuty i przemianę życia na lepsze.
    8. Boże Narodzenie jak zwykle rozpoczynamy już Wigilą o północy, a 25 grudnia cieszymy się z Narodzenia Pana.
    9. 30 grudnia Niedziela Św. Rodziny. W tym dniu na mszach świętych odnawiamy przyrzeczenia ślubne. Małżonków zawierzamy naszym patronom i prosimy o łaski i błogosławieństwo na kolejne lata wspólnego i dobrego życia.
    10. 31 grudnia o godz. 18.00 kończymy rok kalendarzowy dziękując zań Bogu i prosząc o łaski dla całej naszej Wspólnoty i naszych Bliskich.