Odpust i Loteria - św. Antoniego

W dniu wczorajszym mieliśmy możliwość przeżywania w sposób uroczysty Dnia naszego Patrona świetego Antoniego. Głównym punktem tego świętowania była oczywiście Eucharystia, połączona z procesją, którą odprawił i słowo do nas skierował ks. Proboszcz parafii św. Jakuba w Uniecku Ks. Wojciech Iwanowski.

Dodatkowymi wymiarami Dnia Patrona były atrakcje przygotowane przez przedstawicieli naszej wspólnoty parafialnej - a robiliśmy to po raz pierwszy, co jest warte podkreślenia / dlatego za jakieś ewentualne potknięcia z naszej strony - w tym miejscu serdecznie przepraszamy /. Z zaangażowaniem wiele osób z naszej Parafii zbierało fanty na loterię, niektórzy dali nieco grosza z czego później ks. Proboszcz zakupił rożnego rodzaju rzeczy na loterię, kilka osób i instytucji wsparło nasza zabawę swoimi fantami, które z życzliwości nam przekazali. 

Zupełnym zaskoczeniem zaś dla większości była liczba i co ważne jakość ciast i innych wypieków, przygotowanych na tę okoliczność przez nasze fantastyczne Parafianki i ponoć - kilku Parafianów! Było to totalne szaleństwo kalorii, ale co ważne -  na to mieliśmy dyspensę od Proboszcza / choć pewnie dowolny Dietetyk by tego nie pochwalał /.

Cieszy nas, którzy organizowaliśmy ten czas dla Wspólnoty Parafialnej w Sarbiewie, że z taką radością i tak wiele osób w tym wydarzeniu uczestniczyło. Dziękujemy Wam za udział i Wszystkim za wsparcie. szczególne podziękowania kierujemy dla tych najbardziej aktywnych, którzy się naprawdę bardzo natrudzili, żeby ta uroczystość tak właśnie wyglądała.

Mamy już kolejne pomysły na rok przyszły! Do zobaczenia. Z Bogiem!

 

 • moje Galaxy 081_resize
 • moje Galaxy 082_resize
 • moje Galaxy 083_resize
 • moje Galaxy 084_resize
 • moje Galaxy 086_resize
 • moje Galaxy 087_resize
 • moje Galaxy 088_resize
 • moje Galaxy 089_resize
 • moje Galaxy 090_resize
 • moje Galaxy 091_resize
 • moje Galaxy 092_resize
 • moje Galaxy 093_resize
 • moje Galaxy 094_resize
 • moje Galaxy 096_resize
 • moje Galaxy 097_resize
 • moje Galaxy 098_resize
 • moje Galaxy 099_resize
 • moje Galaxy 100_resize
 • moje Galaxy 101_resize
 • moje Galaxy 102_resize