Ogłoszenia bieżące

1. W piątą niedzielę Wielkiego Postu Pan Jezus mówi otwarcie, że musi umrzeć, aby wydać plon obfity, że zostanie nad ziemię wywyższony na krzyżu, aby pociągnąć wszystkich do siebie. Starajmy się jak najpełniej przez osobiste nawrócenie współuczestniczyć z Panem Jezusem w Jego dziele odkupienia każdego z nas.

 2. W środę, 28 marca chcę odwiedzić chorych, którzy nie mogli się wyspowiadać i przyjąć Komunii świętej. Proszę o zgłaszanie do mnie osób, które tego potrzebują.

3. W najbliższy piątek odprawimy Drogę Krzyżową ulicami naszej metropolii – Sarbiewa. O godz. 19.00 msza święta, a po niej wyruszymy na Drogę Krzyżową. Dziś możemy odebrać rozważania, które odczytamy podczas tego nabożeństwa. Zapraszam do zakrystii.

4. Dziękuję za ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa. Do wczoraj złożyli je mieszkańcy Woli Dłużniewskiej, Pawłowa, Woli Folwark, część Galomina /od strony Pawłowa/, Galominka i Szymak. Bóg zapłać.

5. Za tydzień Niedzielą Palmową Męki Pańskiej rozpoczynamy Wielki Tydzień. Na początku każdej Mszy Świętej pobłogosławimy palmy. Przed Sumą – wyjątkowo z racji na wyjazd do Czerwińska - o godz. 11.00 zgromadzimy się przed kościołem, skąd wyruszy uroczysta procesja na pamiątkę wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Wyjazd do Czerwińska o godz. 12.30.

6. Odbiór alb komunijnych w sobotę o godz. 10.00.

7. Dziękuję za ofiary na nasze prace remontowo - budowlane.