Aktualności wszystkie aktualności »

Ogłoszenia - Niedziela Miłosierdzia

niedziela 14.04.2024

1. Dzisiejsza niedziela ma wiele przydomków: biała, przewodnia, miłosierdzia. O ten ostatni tytuł poprosił sam Pan Jezus za pośrednictwem św. siostry Faustyny. To doskonały czas także dla nas na refleksję - czy sami jesteśmy miłosierni, czy dostrzegamy naszego bliźniego.

2. Przyszła niedziela to Niedziela Biblijna. Po niej zaś będziemy przeżywać Tydzień Biblijny. Nieustająco zachęcam do czytania Pisma Świętego i korzystania z jego bogactwa. Można też dołłączyć do Koła Biblijnego, spotkania w każdy czwartek.

3. trwają bezpośrednie przygotowania do uroczystości I-szej Komunii świętej oraz odnowienia Przyrzeczeń  Chrztu Świętego. Spotkanie dla młodszej grupy /pierwszokomunijnej/ w piątek o godz. 18.00. Klasa IV ma swoje spotkanie w niedzielę na mszy świętej o godz, 9.00 i zaraz po Eucharystii.

4. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego.

5. Dziś wymieniamy tajemnice różańcowe - są na stronie parafialnej dla poszczególnych Kół Żywego Różańca.

6. Trwajmy dalej - jako Wspólnota - w radości paschalnej, by pokój gościł w naszych Rodzinach i domach.

7. Pielgrzymujący do Portugalii i Hiszpani - prośba o potwierdzenie.

8. Pożegnaliśmy w minionym tygodniu dwie osoby związane z naszą Wspólnotą: + Ryszarda Klapeć i + Ludwika Męczyńskiego. Polecajmy Ich Bogu miłosiernemu w naszych modlitwach.

czwartek 28.03.2024

Najnowsze zdjęciawszystkie zdjęcia »