I Niedziela Wielkiego Postu (09.03.2014r.)

1. W najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 9:00 podziękuję Panu Bogu i wam moi drodzy za moja posługę w parafii Sarbiewo, jaką pełniłem przez prawie piętnaście lat.
  2. Jeszcze raz chciałbym poinformować, że wszystkie intencje przyjęte przeze mnie będą odprawiane przez nowego ks. Proboszcza, który w sposób uroczysty obejmie parafię 30 marca.
  3. Przypominam, ze Droga Krzyżowa odprawiana jest w każdy piątek o godz. 16: 30, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie. Serdecznie zapraszam do udziału w tych nabożeństwach
  4. W tym roku rekolekcje wielkopostne odbędą się u nas w dniach od 11 do 13 kwietnia. Szczegółowy plan poda już nowy ks. Proboszcz. Rekolekcje te będą połączone z odnowieniem misji świętych, które odprawialiśmy dwa lata temu i przeprowadzi je ks. Leszek Błaszczak.
  5. W zakrystii jest do odebrania gazeta Gość Niedzielny.
  6. Samochodów w najbliższa niedzielę pilnować będą: o godz. 9:00 p. Purzycki Mieczysław i Szcześniak Arkadiusz, zaś o godz. 12:00 Kłosiński Dariusz i Kłosiński Jan, wszyscy z Szymak.