VIII Niedziela Zwykła (02.03.2014r.)

  1. W najbliższą środę rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Msze św. połączone z posypaniem głów popiołem odprawiane będą o godz. 9:00 i 17:00.
  2. Podczas Wielkiego Postu Droga Krzyżowa odprawiana będzie w każdy piątek o godz. 16:30, zaś Gorzkie Żale w niedziele po sumie.
  3. Od 3 marca, czyli od najbliższego poniedziałku, Msze św. w dni powszednie w naszej parafii odprawiane będą o godz. 17:00.
  4. Z dniem pierwszego marca ks. Biskup mianował mnie proboszczem parafii pod wezwaniem św. Józefa w Zakroczymiu. W najbliższą niedzielę podam dokładny termin kiedy to będę chciał podziękować P. Bogu i wam za naszą wspólna pracę w tej parafii przez prawie piętnaście lat. Moim następcą został mianowany ks. Janusz Ziarko, dotychczasowy proboszcz parafii w Soczewce.
  5. W związku z moim odejściem i tym, że do bierzmowania młodzież będzie przygotowywał już ks. Janusz, dziś nie będzie zapowiadanego wcześniej spotkania. Kandydatów do bierzmowania zapraszam do udziału w drodze Krzyżowej, a także do rozpoczęcia w ten piątek Pierwszych Piątków Miesiąca. Spowiedź podczas drogi Krzyżowej. Obchodzący pierwszy piątek miesiąca zostają też na Mszy św.
  6. W zakrystii jest do odebrania gazeta Gość Niedzielny.
  7. Samochodów w najbliższą niedzielę pilnować będą: o godz. 9:00 p. Wróblewski Grzegorz i Słupecki Grzegorz, zaś o godz. 12:00 p. Kaczyński Tomasz i Sosiński Zdzisław, wszyscy z Szymak.